MÖBLER / Bord / Slagabord 9344391
*
nr 934 4391
Slagabord
längd: 26+ 2x52, djup: 72, höjd: 71
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:59:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/1 06:52:25
1
300 kr
12/1 13:30:40
2
200 kr
12/1 13:30:40
1
250 kr (Budbetjänt)
12/1 13:30:53
2
300 kr
12/1 13:30:53
1
300 kr (Budbetjänt)
12/1 16:59:41
3
Vinnande bud
12/1 18:24:43
4
500 kr
12/1 18:24:43
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord slagabord
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:48
-
7050 Bord
omkring 1900, furu. Bredd: 76 cm, djup: 43 cm, höj..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:40
-
7165 Damarbetsbord
1800-tal, England. Bredd: 70 cm, djup: 40 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:04
-
7192 Damskrivbord
Louis XV-stil, valnöt med skåp och lådor, på korta..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:21
-
7264 Fällbord
Björk. Diameter: 75 cm, höjd: 68 cm
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:38
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:03
*
Slagabord
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4391
Slagabord
längd: 26+ 2x52, djup: 72, höjd: 71
Kondition: slitage
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/1 06:52:25 | 1 | 300 kr |
12/1 13:30:40 | 2 | 200 kr |
12/1 13:30:40 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
12/1 13:30:53 | 2 | 300 kr |
12/1 13:30:53 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
12/1 16:59:41 | 3 | Vinnande bud |
12/1 18:24:43 | 4 | 500 kr |
12/1 18:24:43 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord slagabord
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:48 -
7050 Bord
omkring 1900, furu. Bredd: 76 cm, djup: 43 cm, höj..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:40 -
7165 Damarbetsbord
1800-tal, England. Bredd: 70 cm, djup: 40 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:04
-
7192 Damskrivbord
Louis XV-stil, valnöt med skåp och lådor, på korta..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:21 -
7264 Fällbord
Björk. Diameter: 75 cm, höjd: 68 cm
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:38 -
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:03